+86 137 6041 5417 sales@szxinst.com
search button

xinst22 gusht 2020

Karakteristikat dhe aplikimi i shiritit 3M 3M 1350F-1

Karakteristikat e produktit të shiritit 3M 1350F-1: Shirit elektrik 3M 1350F-1 është një shirit i hollë poliestër për izolim elektrik, i cili plotëson kërkesat e retardantit të flakës UL510. Kaseta 3M 1350F-1 është e përbërë nga materiale izoluese të aprovuara nga UL dhe ka një vlerësim të temperaturës UL130 ° C. Ka rezistencë të shkëlqyeshme ndaj relaksimit dhe rezistencës ndaj tretësit. Rezistencë e mirë ndaj lagështirës, ​​e lëmuar, e përshtatshme për pajisje të automatizuara, në […]

LEXO MË SHUMË
Nëse jeni të interesuar për produktet tona, ju lutemi pajtohuni në postën tonë
email Kontaktoni
go top