+86 137 6041 5417 sales@szxinst.com
search button

xinst07 shtator 2020

Tekstil me fije qelqi PTFE Veshni ngjitës ngjitës rezistent

Përshkrimi i Shiritit me Tekstil me Tekstil PTFE Xinst zgjedh një film Teflon të Pastër me cilësi të lartë, me një trajtim të veçantë sipërfaqësor dhe më pas veshjen me ngjitës silikoni me cilësi të lartë për të prodhuar shirit ngjitës me film me fije qelqi. Me makinerinë speciale të veshjes dhe makinerinë e prerjes së saktë, ne mund të furnizojmë produktin me cilësi të lartë dhe të qëndrueshëm, sipas kërkesave të klientëve tanë. […]

LEXO MË SHUMË
Nëse jeni të interesuar për produktet tona, ju lutemi pajtohuni në postën tonë
email Kontaktoni
go top