+86 137 6041 5417 sales@szxinst.com
search button

xinst10 Prill 2020

Cilat janë përparësitë e shkumës Xinst EVA

Cilat janë avantazhet e shkumës EVA xinst? Produktet prej gome dhe plastike EVA janë materiale të reja ambalazhi plastike miqësore me mjedisin, të cilat kanë përparësitë e amortizimit të mirë, rezistencës ndaj goditjes, izolimit të nxehtësisë, rezistencës ndaj lagështisë, rezistencës kimike, etj., Dhe janë jo toksike dhe jo-thithëse. Produktet prej gome dhe plastike EVA janë krijuar për tu përpunuar dhe formësuar. Tronditja e saj […]

LEXO MË SHUMË
Nëse jeni të interesuar për produktet tona, ju lutemi pajtohuni në postën tonë
email Kontaktoni
go top