+86 137 6041 5417 sales@szxinst.com
search button
thirrje me porosi +86 137 6041 5417

Shirit akrilik gri shirit dyanësh me trashësi 0,8 mm

Model Number:Xinst 2040
Ngjitës
Ana ngjitëse
ngjitës në
Projektimi i
Materiali: VHB
Karakteristikat:
Përdorimi
: e personalizuar

0.8mm thickness Gray acrylic foam double sided tape Equal To 3M4229P

Gray acrylic foam tape as the substrate, two-sided coated with acrylic adhesives. are high performance bonding products, designed to provide engineered assembly solutions for a wide variety of industrial applications. They are ideal for replacing mechanical fasteners and liquid adhesives in permanent applications where a very high strength bond is required. Create permanent, strong and reliable adhesive bonds to a wide spectrum of substrates. These products withstand thermal movement, dynamic forces with excellent aging and weathering properties. The products often substitute traditional mechanical fastening methods.

Gray acrylic foam tape  Features:

• Excellect viscosity and durability
•Waterproof ,High temperature-resistant
•Good mitigating vibratility
•Suitable for irregular surface because of flexibility
•Strong tensile strength
•Best die-cut tape to mount various of precison molded parts

 

Roll Size: 3" paper or plastic core; tape width: 2mm -820mm; standard width: 820mm, standard length:33M

Madhësia OEM:  Special length, thickness or combinations can be supplied per customer's request. Products can be supplied in roll, tape, sheets or shapes per customer's request. Only you provide the CAD drawing, we can die cut any size for you.

Afati i ruajtjes:  Për të arritur performancën më të mirë, përdorni këtë produkt brenda 12 muajve nga data e dorëzimit dhe ruani në kushte normale prej 60 ºC deri në 80 ºF (16 ºC në 27ºC) dhe 40 deri në 60% RH në kartonin origjinal.

Përparësitë tona konkurruese të fabrikës:
• Çmime konkurruese dhe kontroll i lartë i cilësisë
• Dorëzim i shpejtë
• Produkte miqësore ndaj tokës
• Në një larmi dizajni
• Renditje e vogël e pranueshme
• OEM e pranuar

FAQ

1) Si të porositni nga xinst?

Thjesht na dërgoni me email ose na telefononi.

2) A e ofroni kampionin falas për testim?

Po, ne ofrojmë mostrën falas, por ju tarifat e ndërlidhësve.

3) Si ta dërgojmë porosinë?

Ne do t'ju sugjerojmë mënyrën e duhur të dërgesës, nga deti, nga ajri ose me ndërlidhës. Sigurisht nëse do të keni një transferuesin tuaj, nuk është problem.

4) A mund t'i besojmë cilësisë së produktit nga Xinst?

Sigurisht, mos u shqetësoni për këtë. Cilësia jonë do absolutisht pajtueshmëri me shembullin që dërgojmë. Nëse jo, ne do të marrim përsipër këtë.

5) Çfarë pagese pranon Xinst?

Për sasinë e vogël, ne kërkojmë pagesë 100% të përparuar të TT; kushte të tjera, të negociueshme. Na vjen keq, për momentin nuk e pranuam kartën e kreditit.

6) Po në lidhje me kohën e plumbit të porosisë?

Nëse kaseta që porosisni ka stok, ne mund të dërgojmë brenda 1 ~ 3 ditëve. Nëse nuk ka stok, duhet të prisni rreth 5 ~ 12 ditë. Nëse kërkoni ndërprerje, koha do të zgjasë më shumë.

 

• Për lidhjen e modulit të ekranit prekës TP, dritarja e telefonit.
• For pasting nameplate, car flags and decorations, frames, and decorative strips.
• widely used in automotive and electronics industry.

Product Code

Xinst2025 Xinst2040 Xinst2050 Xinst2064 Xinst2080 Xinst2010 Xinst2012 Xinst2015 Xinst2020
Name Acrylic foam tape Acrylic foam tape Acrylic foam tape Acrylic foam tape Acrylic foam tape Acrylic foam tape Acrylic foam tape Acrylic foam tape Acrylic foam tape
Thickness(mm) 0.25 0.4 0.5 0.64 0.8 1 1.2 1.5 2
Adhesive Acrylic Acrylic Acrylic Acrylic Acrylic Acrylic Acrylic Acrylic Acrylic
Color W/B/G/T W/B/G/T W/B/G/T W/B/G/T W/B/G/T W/B/G/T W/B/G/T W/B/G/T W/B/G/T
Liner PE film PE film PE film PE film PE film PE film PE film PE film PE film
Long-term temperature 120 120 120 120 120 120 120 120 120
Equal To 3M4914 3M4920 3M4905 3M4930 3M4229P 3M4910 3M4945 3

D SRGO EMAIL N TO SH.B.A.

    email Kontaktoni
    go top