+86 137 6041 5417 sales@szxinst.com
search button
thirrje me porosi +86 137 6041 5417

Asnjë kasetë e shkumëzuar e lëvizshme nga të dy anët

Min Order Quantity: 1000 Square Meters
Aftësia e furnizimit: 15000 metra katrorë
Porti: Shenzhen, China
Kushtet e Pagesës: T / T, L / C, Paypal, Western Union
Koha e Dorëzimit: Rreth 10-15 ditë

Asnjë kasetë e shkumëzuar e lëvizshme nga të dy anët

Removable foam double-sided tape is use imported PU glue raw materials, one side(Permanent sided) stick strong PET film double-sided adhesive for fixing paste, the other side(Removable sided) for attaching your phone, can repeatedly paste, without leaving any traces.

Karakteristikat:

 • Water resistance: non-absorbent, moisture-proof, water-resistant.
 • Permanent sided works well with plastics.
 • Removable sided leaves no residue, can reused more than 200 times.
 • Removable side can be washing when it is dirty.

Detajet e Paketimit:

Export standard packing for No Residue Removable Foam Double Sided Tape. (If customers have special requirements, we also can make accordingly.)

No Residue Removable Foam Double Sided Tape-structure

Avantazhet tona konkurruese të fabrikës:

 • Çmime konkurruese dhe kontroll i lartë i cilësisë
 • Dorëzimi i shpejtë
 • Produkte miqësore me tokën
 • Në një larmi modeli
 • Renditja e Vogël e pranueshme
 • OEM pranuar

Shënim: Të gjitha të dhënat që përmbahen në këtë bazë të dokumentit mbi metodën e provës standarde të Kinës, ato janë vlera mesatare, ato nuk duhet të përdoren për një qëllim specifik. Të gjitha deklaratat, informacioni teknik dhe rekomandimet e përfshira bazohen në teste që ne besojmë se janë të besueshme, por ne fuqimisht rekomandojmë që klientët të bëjnë testet e tyre dhe të vendosin nëse produkti është i përshtatshëm për një qëllim të veçantë ose mënyrën e aplikimit.

Këto veti të produktit janë sugjeruese dhe të gjitha produktet mund të personalizohen ose konvertohen për t'iu përshtatur kërkesave specifike të aplikimit. Ju lutemi na kontaktoni për të diskutuar nevojat tuaja unike të aplikimit.

 • Apply to plastic, wood, leather, glass, aluminum alloy, ceramic tile, marble, metal, cement and other materials.
 • Hook tape for use in the daily life, such as plastic, clothes hook in the bathroom, towel, PSP, tablet computer protection fixed, automobile anti-skid stop slippery mat, 3 d mouse pad, etc.
Product Code Xinst2900 Xinst2900W
Name Removable foam tape Removable foam tape
Thickness (mm) 0.5mm/1.0mm 0.8
Adhesive PU/Acrylic PU
Backing PU foam PU foam
Color Black White
Liner Paper and PET film Paper
Short-term temperature 100 100
Long-term temperature 80 80

D SRGO EMAIL N TO SH.B.A.

  email Kontaktoni
  go top