+86 137 6041 5417 sales@szxinst.com
search button
thirrje me porosi +86 137 6041 5417

Mburoja e lehtë e filmit PET Shirit i zi dhe i bardhë në të dy anët për TFT-LCD

Karakteristikat:
• Good adhesion to many kinds of materials including most plastics, glass and metals.
• Excellent light insulation.
• High light reflectance.
• Easy converting by die-cutting

Mburoja e lehtë e filmit PET Shirit i zi dhe i bardhë në të dy anët për TFT-LCD

Përshkrimi:
Black and white PET Double Sided tape consists of a white PET film carrier coated with black color, and a high performance acrylic adhesive. It features excellent initial tack and good convertability.

Karakteristikat:
• Good adhesion to many kinds of materials including most plastics, glass and metals.
• Excellent light insulation.
• High light reflectance.
• Easy converting by die-cutting

Roll Size: 3″ paper or plastic core;tape width: 2mm -1200mm; standard width: 1200mm or 1020mm,standard length:50M or 100M

Madhësia OEM: Gjatësia, trashësia ose kombinimet speciale mund të sigurohen sipas kërkesës së klientit. Produktet mund të furnizohen në listë, shirit, fletë ose forma për kërkesën e klientit. Vetëm ju siguroni vizatimin CAD, ne mund të prerë çdo madhësi për ju.

Afati i ruajtjes:  Për të arritur performancën më të mirë, përdorni këtë produkt brenda 12 muajve nga data e dorëzimit dhe ruani në kushte normale prej 60 ºC deri në 80 ºF (16 ºC në 27ºC) dhe 40 deri në 60% RH në kartonin origjinal.

 

Përparësitë tona konkurruese të fabrikës:
• Çmime konkurruese dhe kontroll i lartë i cilësisë
• Dorëzim i shpejtë
• Produkte miqësore ndaj tokës
• Në një larmi dizajni
• Renditje e vogël e pranueshme
• OEM e pranuar

 

Nëse shiriti mylar i transformatorit izolues të kafshëve shtëpiake plotëson kërkesat tuaja, ju lutem mos ngurroni të blini produkte cilësore të prodhuara në Kinë me prodhuesit dhe furnizuesit tanë profesionistë në Kinë. Ne jemi të pajisur me një fabrikë produktive në shërbimin tuaj.

 

FAQ

1) Si të porositni nga xinst?

Thjesht na dërgoni me email ose na telefononi.

2) A e ofroni kampionin falas për testim?

Po, ne ofrojmë mostrën falas, por ju tarifat e ndërlidhësve.

3) Si ta dërgojmë porosinë?

Ne do t'ju sugjerojmë mënyrën e duhur të dërgesës, nga deti, nga ajri ose me ndërlidhës. Sigurisht nëse do të keni një transferuesin tuaj, nuk është problem.

4) A mund t'i besojmë cilësisë së produktit nga Xinst?

Sigurisht, mos u shqetësoni për këtë. Cilësia jonë do absolutisht pajtueshmëri me shembullin që dërgojmë. Nëse jo, ne do të marrim përsipër këtë.

5) Çfarë pagese pranon Xinst?

Për sasinë e vogël, ne kërkojmë pagesë 100% të përparuar të TT; kushte të tjera, të negociueshme. Na vjen keq, për momentin nuk e pranuam kartën e kreditit.

6) Po në lidhje me kohën e plumbit të porosisë?

Nëse kaseta që porosisni ka stok, ne mund të dërgojmë brenda 1 ~ 3 ditëve. Nëse nuk ka stok, duhet të prisni rreth 5 ~ 12 ditë. Nëse kërkoni ndërprerje, koha do të zgjasë më shumë.

 

Këshilla miqësore:

Nëse i shihni kasetat tona të interesuara, ju lutemi na dërgoni kërkesat tuaja të hollësishme. Ekipi i Xinst do t'ju ofrojë zgjidhje të ndryshme brenda 12 orësh. Mostrat falas janë gjithashtu në dispozicion.

 

Applications:
• Light insulating applications in electronic devices.
• General purpose indoor and outdoor joining and mounting applications.
• Holding and bonding in electronic device components like BLU bonding to LCDs,BLU module bonding or appliance bonding.

Specifications:

Part No. Color Substrate Total Thickness (mm) Adhesion(g/25mm)
Xinst5640BW Black/White PET 0.04 ≥400

D SRGO EMAIL N TO SH.B.A.

    email Kontaktoni
    go top