+86 137 6041 5417 sales@szxinst.com
search button
thirrje me porosi +86 137 6041 5417

Filmi mbrojtës i polietilenit PE

Min Order Quantity: 1000 Square Meters
Aftësia e furnizimit: 15000 metra katrorë
Porti: Shenzhen, China
Kushtet e Pagesës: T / T, L / C, Paypal, Western Union
Koha e Dorëzimit: Rreth 10-15 ditë

Filmi mbrojtës i polietilenit PE

Filmi Mbrojtës Polietileni / PE është një film polietileni (PE) i veshur me një ngjitës të ndjeshëm ndaj presionit të akrilatit për të prodhuar tretësin.

Karakteristikat:

  • Përdoret gjerësisht në çelik inox, çelik me ngjyra, LCD dhe industri të tjera.
  • Në mënyrë efektive parandaloni ndotjen e produktit gjatë prodhimit, transportit, gërvishtjeve, dëmtimeve ose humbjeve të shkaktuara nga pluhuri.

Detajet e Paketimit:

Eksportoni paketimin standard për filmin mbrojtës të polietilenit PE. (Nëse klientët kanë kërkesa të veçanta, ne gjithashtu mund të bëjmë në përputhje me rrethanat.)

 

Shënim: Të gjitha të dhënat që përmbahen në këtë bazë të dokumentit mbi metodën e provës standarde të Kinës, ato janë vlera mesatare, ato nuk duhet të përdoren për një qëllim specifik. Të gjitha deklaratat, informacioni teknik dhe rekomandimet e përfshira bazohen në teste që ne besojmë se janë të besueshme, por ne fuqimisht rekomandojmë që klientët të bëjnë testet e tyre dhe të vendosin nëse produkti është i përshtatshëm për një qëllim të veçantë ose mënyrën e aplikimit.

Këto veti të produktit janë sugjeruese dhe të gjitha produktet mund të personalizohen ose konvertohen për t'iu përshtatur kërkesave specifike të aplikimit. Ju lutemi na kontaktoni për të diskutuar nevojat tuaja unike të aplikimit.

 

Avantazhet tona konkurruese të fabrikës:

Well Competitive Prices and High Quality Control.
Prompt Delivery.
Earth-friendly Products.
In a Variety of Design.
Small Order Acceptable.
OEM Accepted.

Roll Size: 3″ paper or plastic core;tape width: 2mm -1200mm; standard width: 1200mm, standard length: 50M.

OEM Size: Special length, thickness or combinations can be supplied per customer’s request. Products can be supplied in roll, tape, sheets or shapes per customer’s request. Only you provide the CAD drawing, we can die cut any size for you.

Afati i ruajtjes: Për të arritur performancën më të mirë, përdorni këtë produkt brenda 12 muajve nga data e dorëzimit dhe ruani në kushte normale prej 60 ºC deri në 80 ºF (16 ºC në 27ºC) dhe 40 deri në 60% RH në kartonin origjinal.

  • LCD, backlight module.
  • PMMA, PC, ABS, PVC plate.
  • Stainless steel, aluminum, color steel (VCM), etc.
Product Code Xinst303
Name Film mbrojtës PE
Thickness(mm) 0.05/0.06/0.08
Adhesive Acrylic
Backing PE film
Color T
Tensile strength (N/10mm) >1050
Adhesion (gf/25mm) 0-1000g

D SRGO EMAIL N TO SH.B.A.

    email Kontaktoni
    go top