+86 137 6041 5417 sales@szxinst.com
search button
thirrje me porosi +86 137 6041 5417

Mbulesa këmbësh mobilje Mat jo-shqip

Brand Name:Xinst
Model Number:OEM
Ngjitës
Ana ngjitëse
ngjitës në
Projektimi i
Material:rubber
Karakteristikat:
Përdorimi
: e personalizuar
Thickness:0.5-5mm

Karakteristikat:

 • HIGH QUALITY – felt chair pads are made of high-quality felt and give to Your floor, furniture and other surfaces caring solid protection against the legs of chairs, armchairs, tables, and other items.
 • Our chair leg floor protectors have a tenacious adhesive which does not allow them to come off from furniture legs as fast as it comes with cheap pads and tightly holds the pad on the furniture for a long period of time.
 • VARIETY OF SIZES – chairs have small and round legs, the armchair has big and square legs and for Your vases needs a special size? We know of the individual needs of each client and give You the best variety of felt furniture pads:

furniture-foot-pad-non-slip-mat-detail

Notes:

 • Need to clean tables and chairs foot before use. Guaranteed to stick more firmly.
 • To collect the goods should be kept in a dry and cool place. Avoid absence made sticky mat.
 • This item belongs to the household items. Please don't give children play.
 • After using for a long time, if appear aging damage phenomenon. Please change in time, ensure the normal use.
 • This product can not be reused. Can't wash with water.

Detajet e Paketimit:

Export standard packing for Furniture Foot Pad Non-Slip Mat. (If customers have special requirements, we also can make accordingly.)

Avantazhet tona konkurruese të fabrikës:

 • Çmime konkurruese dhe kontroll i lartë i cilësisë
 • Dorëzimi i shpejtë
 • Produkte miqësore me tokën
 • Në një larmi modeli
 • Renditja e Vogël e pranueshme
 • OEM pranuar

Shënim: Të gjitha të dhënat që përmbahen në këtë bazë të dokumentit mbi metodën e provës standarde të Kinës, ato janë vlera mesatare, ato nuk duhet të përdoren për një qëllim specifik. Të gjitha deklaratat, informacioni teknik dhe rekomandimet e përfshira bazohen në teste që ne besojmë se janë të besueshme, por ne fuqimisht rekomandojmë që klientët të bëjnë testet e tyre dhe të vendosin nëse produkti është i përshtatshëm për një qëllim të veçantë ose mënyrën e aplikimit.

Këto veti të produktit janë sugjeruese dhe të gjitha produktet mund të personalizohen ose konvertohen për t'iu përshtatur kërkesave specifike të aplikimit. Ju lutemi na kontaktoni për të diskutuar nevojat tuaja unike të aplikimit.

Widely used in Automotive& Ev new energy, industry, Medical appliance, Artificial intelligence,house-hold appliance, toy, bathware, kitchenware, precision die-cutting, etc.

Product Name Outdoor Furniture Foot Non-slip Mat Eva Pad
Specification Round shape: 10mm; 12mm; 15mm; 20mm; 25mm; 30mm; 38mm; 50mm
Square shape: 10×10mm; 20×20mm; 30×30mm; 38×38mm; 45×45mm.
Custom design available
Materiali EVA, Foam rubber
Color Green, white, black, gray
Packing Bulk, PP bag, Blister card

D SRGO EMAIL N TO SH.B.A.

  email Kontaktoni
  go top