+86 137 6041 5417 sales@szxinst.com
search button
thirrje me porosi +86 137 6041 5417

Mostër falas copë litari prej letre me fibra të vullkanizuar të prerë Die Prerje për izolim

Vendi i origjinës: Kina
Emri i Markës: xinst
Numri i Modelit:
Lloji
Gjerësia e
: Madhësia e
personalizuar Shërbimi i personalizuar: Prerja e çdo forme
Përdorimi:
Ana ngjitëse e
:
Karakteristikë
Projektimi i
Materiali: tul pambuku

Free sample red vulcanized fiber paper gasket Die Cutting for insulation Description

The red vulcanized fiber paper sheet has high strength, low ash content and good water absorption performance. The red vulcanized fiber sheet belongs to electronic insulating materials, materials, imported wood pulp, has high mechanical strength and dielectric strength. The surface is smooth and flat, and is full of toughness, and can be used for various kinds of transformer, electric appliance and electronic industry.

 

Produkte të tjera Prerja e Die:

1) Shirit i dyfishtë i prerë 3M, TESA, NITTO.

2) Produktet e prera të EMI, të tilla si fletë bakri, shkumë përçues, leckë përçuese

3) Film i prerë me polimid, shirit polimid

4) PET / Polimer / Ind i prerë me shirit Shirit anësor dyfishtë.

5) Shirit akrilik me shirit të prerë / Shirit VHB

6) Film mbrojtës PE / PET i prerë

7) Prodhimet termike të prera, të tilla si Shirita dyfishtë përçues termik, jastëk gome përçues termik.

8) Shkumë me prerje PE, shkumë EVA, shkumë PU, shkumë PORON, sfungjer.

9) Shirit i dyfishtë OCA i prerë me vdekje.

10) Mbrojtësi i ekranit të qelqit të zbutur

11) Protezat e lidhura me shtypjen e prerë, të tilla si Etiketa PET / PC / Letër.

12) Prerja e ngordhur Të gjitha llojet e copë litari izolimit, të tilla si PC, materiale PET.

Projektimet e prerjes mund të përfshijnë vrima, forma, vija të mëdha (për heqje të lehtë) dhe produkte plotësues gjithashtu mund të përfshihen.
Shiritat e prerjes ju lejojnë të kurseni një kohë të konsiderueshme kur vendosni shiritin ngjitës dhe të kurseni para për prerje përmes prerjes.

 

 

Nëse shiriti mylar i transformatorit izolues të kafshëve shtëpiake plotëson kërkesat tuaja, ju lutem mos ngurroni të blini produkte cilësore të prodhuara në Kinë me prodhuesit dhe furnizuesit tanë profesionistë në Kinë. Ne jemi të pajisur me një fabrikë produktive në shërbimin tuaj.

 

FAQ

1) Si të porositni nga xinst?

Thjesht na dërgoni me email ose na telefononi.

2) A e ofroni kampionin falas për testim?

Po, ne ofrojmë mostrën falas, por ju tarifat e ndërlidhësve.

3) Si ta dërgojmë porosinë?

Ne do t'ju sugjerojmë mënyrën e duhur të dërgesës, nga deti, nga ajri ose me ndërlidhës. Sigurisht nëse do të keni një transferuesin tuaj, nuk është problem.

4) A mund t'i besojmë cilësisë së produktit nga Xinst?

Sigurisht, mos u shqetësoni për këtë. Cilësia jonë do absolutisht pajtueshmëri me shembullin që dërgojmë. Nëse jo, ne do të marrim përsipër këtë.

5) Çfarë pagese pranon Xinst?

Për sasinë e vogël, ne kërkojmë pagesë 100% të përparuar të TT; kushte të tjera, të negociueshme. Na vjen keq, për momentin nuk e pranuam kartën e kreditit.

6) Po në lidhje me kohën e plumbit të porosisë?

Nëse kaseta që porosisni ka stok, ne mund të dërgojmë brenda 1 ~ 3 ditëve. Nëse nuk ka stok, duhet të prisni rreth 5 ~ 12 ditë. Nëse kërkoni ndërprerje, koha do të zgjasë më shumë.

Këshilla miqësore:

Nëse i shihni kasetat tona të interesuara, ju lutemi na dërgoni kërkesat tuaja të hollësishme. Ekipi i Xinst do t'ju ofrojë zgjidhje të ndryshme brenda 12 orësh. Mostrat falas janë gjithashtu në dispozicion.

Zbatimi:

Industrial heat insulation, sealing and corrosion protection materials
Insulation and heat insulation materials used in instrument equipment and electric heating element
Heat insulation materials in automotive and aerospace industry
Expansion gap filler materials
Isolation materials in building, metallurgy and glass industry
Molten sealing gasket
Fireproof materials

Items

Unit Standard result
Thickness mm 0.5 to 8 (±0.05) -
Density g/cm3 0.5mm-0.9mm

1.0mm-2.0mm

2.1mm-5.9mm

≥6.0mm

≥1.1

≥1.15

≥1.15

≥1.20

1.17
Breakdown Voltage

(In (23±1)°Ctemperature)

KV/mm 0.5mm-0.9mm ≥6.0 __
1.0mm-2.0mm

2.1mm-5.0mm

≥5.0

≥3.0

5.1mm-8.0mm ≥2.5
Cross-section tensile strength kN/m2 0.5mm-0.9mm MD ≥5.5X104 MD 1.31X105

CMD 6.31X105

CMD ≥3.5X104
1.0mm-2.0mm MD ≥6.0X104
CMD ≥3.5X104
2.1mm-3.5mm MD ≥6.0X104
CMD ≥4.0X104
≥6.0mm MD ≥5.0X104
CMD ≥3.0X104
Elongation percentage MD % _____ 2.1
CMD _____ 2.6
Volume Resistance Ω.cm ≥108 1.9x1011
Water Absorption % ≤65 82.5
Gluing Coefficient N/m ≥200 231
Zinc chloride content % ≤0.20 0.07
Moisture content % 6-10 6.5
Ash content % ≤2.5 0.59

D SRGO EMAIL N TO SH.B.A.

    email Kontaktoni
    go top