+86 137 6041 5417 sales@szxinst.com
search button
thirrje me porosi +86 137 6041 5417

Shirit shkumë silikoni i butë Rogers BISCO HT-870

Një version më i fortë dhe i dendur i produktit tonë BF-1000, HT-870 është gjithashtu i dizajnuar për të vulosur dhe jastëk brenda mjediseve të ndryshme të tilla si çanta ajri automobilistike dhe pajisje të konsumit.

Shirit shkumë silikoni i butë Rogers BISCO HT-870

Një version më i fortë dhe i dendur i produktit tonë BF-1000, HT-870 është gjithashtu i dizajnuar për të vulosur dhe jastëk brenda mjediseve të ndryshme të tilla si çanta ajri automobilistike dhe pajisje të konsumit.

Produkte të buta me shirit silikoni:

BF-2000- Shkumë silikoni ultra-e butë

BF-1000- Shkumë silikoni Extra-Soft

HT-870- Shkumë e butë silikoni

HT-800- Shkumë silikoni mesatar

HT-820- Shkumë silikoni e fortë

HT-840- Shkumë silikoni ekstra-i fortë

L3-XX40- Materiali Dinamik i Dyshemeve të Gjeneratës Tjetër

RS-700 - Sfungjer silikoni i gradës industriale

 

Avantazhet tona konkurruese të fabrikës:

Çmime konkurruese dhe kontroll i lartë i cilësisë

Dorëzimi i shpejtë

Produkte miqësore me tokën

Në një larmi modeli

Renditja e Vogël e pranueshme

OEM pranuar

Shënim: Të gjitha të dhënat që përmbahen në këtë bazë të dokumentit në metodën standarde të provës në Kinë, ato janë
vlera mesatare, ato nuk duhet të përdoren për një qëllim specifik. Të gjitha deklaratat,
informacioni
besueshme, por ne fuqimisht rekomandojmë që klientët të bëjnë testet e tyre dhe të vendosin nëse
produkti është i përshtatshëm për një qëllim të veçantë ose mënyrën e aplikimit.

Këto veti të produktit janë sugjeruese dhe të gjitha produktet mund të personalizohen ose konvertohen për
t'iu përshtatur kërkesave specifike të aplikimit. Ju lutemi na kontaktoni për të diskutuar
.

If the Rogers BISCO HT-870 Soft Silicone Foam Tape to your requirement, please be free to buy the quality products made in China with our professional manufacturers and suppliers in China. We’re equipped with a productive factory at your service.

FAQ
1) Si të porositni nga xinst?

Thjesht na dërgoni me email ose na telefononi.

2) A e ofroni kampionin falas për testim?

Po, ne ofrojmë mostrën falas, por ju tarifat e ndërlidhësve.

3) Si ta dërgojmë porosinë?

Ne do t'ju sugjerojmë mënyrën e duhur të dërgesës, nga deti, nga ajri ose me ndërlidhës. Sigurisht nëse do të keni një transferuesin tuaj, nuk është problem.

4) A mund t'i besojmë cilësisë së produktit nga Xinst?

Sigurisht, mos u shqetësoni për këtë. Cilësia jonë do absolutisht pajtueshmëri me shembullin që dërgojmë. Nëse jo, ne do të marrim përsipër këtë.

5) Çfarë pagese pranon Xinst?

Për sasinë e vogël, ne kërkojmë pagesë 100% të përparuar të TT; kushte të tjera, të negociueshme. Na vjen keq, për momentin nuk e pranuam kartën e kreditit.

6) Po në lidhje me kohën e plumbit të porosisë?

Nëse kaseta që porosisni ka stok, ne mund të dërgojmë brenda 1 ~ 3 ditëve. Nëse nuk ka stok, duhet të prisni rreth 5 ~ 12 ditë. Nëse kërkoni ndërprerje, koha do të zgjasë më shumë.

Specification:

HT-870.png

D SRGO EMAIL N TO SH.B.A.

    email Kontaktoni
    go top