+86 137 6041 5417 sales@szxinst.com
search button
thirrje me porosi +86 137 6041 5417

Shirit elektrik pëlhurash acetate retardante ndaj zjarrit për riparimin e ekranit LCD

High temperature resistance, solvent resistance, anti-aging and insulation

Die cut Fire Retardant Acetate Cloth Electrical Tape for LCD Screen Repair

Acetic acid cloth tape is made of high quality acetic acid cloth and coated with acrylic flame retardant adhesive. Available in black and white with high temperature resistance, solvent resistance, Good anti-aging shape, good insulation, flame retardant, high viscosity, with stable and reliable performance characteristics.

Shirit elektrik pëlhurash acetate retardante:

Used for insulation and strapping of transformers, motors, capacitor coils, smart phones, laptops, electrical and electronic applications.

Projektimet e prerjes mund të përfshijnë vrima, forma, vija të mëdha (për heqje të lehtë) dhe produkte plotësues gjithashtu mund të përfshihen.
Shiritat e prerjes ju lejojnë të kurseni një kohë të konsiderueshme kur vendosni shiritin ngjitës dhe të kurseni para për prerje përmes prerjes.

Avantazhet tona konkurruese të fabrikës:

Çmime konkurruese dhe Kontrolli i Cilësisë së Lartë Dorëzimi i Shpejtë Produkte miqësore për Tokën në një larmi të Dizajnit OEM i pranueshëm i porosisë së vogël

Madhësia e rrotullës: 3 ″ letër ose bërthamë plastike; gjerësia e shiritit: 2 mm -1200 mm; gjerësia standarde: 1200 mm, gjatësia standarde: 50 milion

Madhësia OEM : Gjatësia, trashësia ose kombinimet speciale mund të sigurohen sipas kërkesës së klientit. Produktet mund të furnizohen në listë, shirit, fletë ose forma për kërkesën e klientit. Vetëm ju siguroni vizatimin CAD, ne mund të prerë çdo madhësi për ju.

Afati i ruajtjes: Për të arritur performancën më të mirë, përdorni këtë produkt brenda 12 muajve nga data e dorëzimit dhe ruani në kushte normale prej 60 ºC deri në 80 ºF (16 ºC në 27ºC) dhe 40 deri në 60% RH në kartonin origjinal.

Fire Retardant Acetate Cloth Electrical Tape

If the Fire Retardant Acetate Cloth Electrical Tape for LCD Screen Repair to your requirement, please be free to buy the quality products made in China with our professional manufacturers and suppliers in China. We’re equipped with a productive factory at your service.

Used for insulation and strapping of transformers, motors, capacitor coils, smart phones, laptops, electrical and electronic applications.

Projektimet e prerjes mund të përfshijnë vrima, forma, vija të mëdha (për heqje të lehtë) dhe produkte plotësues gjithashtu mund të përfshihen.
Shiritat e prerjes ju lejojnë të kurseni një kohë të konsiderueshme kur vendosni shiritin ngjitës dhe të kurseni para për prerje përmes prerjes.

Product Name
Shirit elektrik pëlhurash acetate retardante
Adhesive Type
Acrylic
Color
black/white
Temperature Resistance
-20°C -120°C
length
30M each roll or custom as customer request
width
2cm, 5cm, 8cm, 20cm 30cm 50cm or custom as customer request
Karakteristikat
High temperature resistance, solvent resistance, anti-aging and insulation
Thickness
0.22mm

D SRGO EMAIL N TO SH.B.A.

    email Kontaktoni
    go top