+86 137 6041 5417 sales@szxinst.com
search button
thirrje me porosi +86 137 6041 5417

3M 5345 5361 Shirit akrilik

Min Order Quantity: 1000 Square Meters
Aftësia e furnizimit: 15000 metra katrorë
Porti: Shenzhen, China
Kushtet e Pagesës: T / T, L / C, Paypal, Western Union
Koha e Dorëzimit: Rreth 10-15 ditë

3M 5345 5361 Shirit akrilik

3M Acrylic Foam Tape 5345 features a 0.76 mm acrylic foam core designed for robust performance and shear strength on automotive surfaces. The core adapts well to complex geometries and delivers excellent wet-out for a consistent and durable bond even to heavier parts. The adhesive on both sides is formulated for very high initial and final adhesion to automotive parts and painted surfaces.

3M Pressure Sensitive Acrylic Foam Tape 5361 is a 1.1 mm (0.045 in) thick, gray, proven high-performance attachment tape for bonding automotive accessory and trim parts.

Detajet e Paketimit:

Export standard packing for 3M 5345 5361 Acrylic Foam Tape. (If customers have special requirements, we also can make accordingly.)

Avantazhet tona konkurruese të fabrikës:

 • Çmime konkurruese dhe kontroll i lartë i cilësisë
 • Dorëzimi i shpejtë
 • Produkte miqësore me tokën
 • Në një larmi modeli
 • Renditja e Vogël e pranueshme
 • OEM pranuar

Shënim: Të gjitha të dhënat që përmbahen në këtë bazë të dokumentit mbi metodën e provës standarde të Kinës, ato janë vlera mesatare, ato nuk duhet të përdoren për një qëllim specifik. Të gjitha deklaratat, informacioni teknik dhe rekomandimet e përfshira bazohen në teste që ne besojmë se janë të besueshme, por ne fuqimisht rekomandojmë që klientët të bëjnë testet e tyre dhe të vendosin nëse produkti është i përshtatshëm për një qëllim të veçantë ose mënyrën e aplikimit.

Këto veti të produktit janë sugjeruese dhe të gjitha produktet mund të personalizohen ose konvertohen për t'iu përshtatur kërkesave specifike të aplikimit. Ju lutemi na kontaktoni për të diskutuar nevojat tuaja unike të aplikimit.

 • Body side moldings.
 • Roof ditch moldings.
 • Wheel flares.
 • Appliques.
Adhesive Type PSA
Aplikimet Attaching wheel flares
Brand 3M
Color Gray
Liner Color Red
Liner Material FL-10
Liner Side Adhesive AR7
Manufacturing Segment Exterior, Glass
Minimum Levelwound Roll Width 4mm
Minimum Planetary Roll Width 5mm
Non-Liner Side Adhesive AR7
OEM Specification GMW15201 Type IV, MS-12194, WSS-M11P65-A2
Tabbing Option 3M Splicing Tape 4240, 3M Tabbing and Splicing Tape 5300
Thickness 0.032inch
Thickness (Metric) 0.8mm

D SRGO EMAIL N TO SH.B.A.

  email Kontaktoni
  go top