+86 137 6041 5417 sales@szxinst.com
search button
thirrje me porosi +86 137 6041 5417

Shirit i dyfishtë PET i prerjes së personalizuar

Min Order Quantity: 1000 Square Meters
Aftësia e furnizimit: 15000 metra katrorë
Porti: Shenzhen, China
Kushtet e Pagesës: T / T, L / C, Paypal, Western Union
Koha e Dorëzimit: Rreth 10-15 ditë

Customized Die Cutting PET Double Sided Tape. It is Polyester film coated acrylic adhesive on both sides.

Isshtë ngjitje shumë e hollë dhe super e lartë. Përdoret gjerësisht për industrinë e reklamave dhe industrinë elektronike. Shiriti ynë ngjitës për kafshë me dy anë mund të jetë i barabartë me Tesa 4965, cilësi e mirë me çmim konkurrues.

Karakteristikat:

 • Transparent Polyester PET Double Sided Tape.
 • High temperature, solvent resistant, stable and reliable.
 • With plastic or paper liner.
 • Very high bonding.
 • Suitable for almost all surfaces mounting.
 • Strong tensile strength.
 • Tape with plastic liner best die cut material.

Detajet e Paketimit:

Export standard packing for Customized Die Cutting PET Double Sided Tape. (If customers have special requirements, we also can make accordingly.)

Avantazhet tona konkurruese të fabrikës:

 • Çmime konkurruese dhe kontroll i lartë i cilësisë
 • Dorëzimi i shpejtë
 • Produkte miqësore me tokën
 • Në një larmi modeli
 • Renditja e Vogël e pranueshme
 • OEM pranuar

Shënim: Të gjitha të dhënat që përmbahen në këtë bazë të dokumentit mbi metodën e provës standarde të Kinës, ato janë vlera mesatare, ato nuk duhet të përdoren për një qëllim specifik. Të gjitha deklaratat, informacioni teknik dhe rekomandimet e përfshira bazohen në teste që ne besojmë se janë të besueshme, por ne fuqimisht rekomandojmë që klientët të bëjnë testet e tyre dhe të vendosin nëse produkti është i përshtatshëm për një qëllim të veçantë ose mënyrën e aplikimit.

Këto veti të produktit janë sugjeruese dhe të gjitha produktet mund të personalizohen ose konvertohen për t'iu përshtatur kërkesave specifike të aplikimit. Ju lutemi na kontaktoni për të diskutuar nevojat tuaja unike të aplikimit.

 • Mounting of ABS plastic parts in the car industry.
 • Self-adhesive mounting of rubber/EPDM profiles.
 • Mounting of battery packs, lenses and touch-screens in electronic devices.
 • Suitable for mobile phone display/camera lens/battery shell fixing, digital camera rubber sheet/camera lens/memory card.
Product name Shirit i dyfishtë PET i prerjes së personalizuar
Materiali Polyester film + acrylic adhesive
Color Transparent
Usage High adhesion
Advantages Factory supplier: transparent Polyester PET Double Sided Tape
Competitive price: factory direct sales, professional production, quality assurance
Perfect service: delivery in time,and any question will be replied in 24 hours
Sample provide We send sample at most 20mm width roll or A4 paper size for free
Customer shall bear the freight charges
Sample and freight charge just a show of your sincerity
All sample related cost shall be returned after first deal
It is workable to most of our clients thanks for cooperation

D SRGO EMAIL N TO SH.B.A.

  email Kontaktoni
  go top