+86 137 6041 5417 sales@szxinst.com
search button
thirrje me porosi +86 137 6041 5417

Shirit i dyfishtë i indit pa aderim të lartë

Min Order Quantity: 1000 Square Meters
Aftësia e furnizimit: 15000 metra katrorë
Porti: Shenzhen, China
Kushtet e Pagesës: T / T, L / C, Paypal, Western Union
Koha e Dorëzimit: Rreth 10-15 ditë

Shirit i dyfishtë i indit pa aderim të lartë

Shiriti indor i dyfishtë është bërë nga letra jo të endura të veshura në të dy anët me ngjitës akrilik ose ngjitës gome të shkrirë të nxehtë dhe i petëzuar me letër lëshuese. Kaseta indore në të dy anët e bëra me një gamë të gjerë ngjitëse për të marrë një nivel të ndryshëm ngjitjeje dhe kështu e bën aplikimin e tij më të gjerë.

Ne gjithashtu bëjmë shirita të indeve të repulueshëm për industritë e gazetave dhe shtypshkronjave dhe të cilat janë produkte miqësore me mjedisin si të riciklueshme plotësisht.

Karakteristikat:

 • Excellent tack and good strength for immediate bonding, good resistance to solvent, heat and chemical.

Detajet e Paketimit:

Export standard packing for High Adhesion No-Wove Tissue Double Sided Tape. (If customers have special requirements, we also can make accordingly.)

Avantazhet tona konkurruese të fabrikës:

 • Çmime konkurruese dhe kontroll i lartë i cilësisë
 • Dorëzimi i shpejtë
 • Produkte miqësore me tokën
 • Në një larmi modeli
 • Renditja e Vogël e pranueshme
 • OEM pranuar

Shënim: Të gjitha të dhënat që përmbahen në këtë bazë të dokumentit mbi metodën e provës standarde të Kinës, ato janë vlera mesatare, ato nuk duhet të përdoren për një qëllim specifik. Të gjitha deklaratat, informacioni teknik dhe rekomandimet e përfshira bazohen në teste që ne besojmë se janë të besueshme, por ne fuqimisht rekomandojmë që klientët të bëjnë testet e tyre dhe të vendosin nëse produkti është i përshtatshëm për një qëllim të veçantë ose mënyrën e aplikimit.

Këto veti të produktit janë sugjeruese dhe të gjitha produktet mund të personalizohen ose konvertohen për t'iu përshtatur kërkesave specifike të aplikimit. Ju lutemi na kontaktoni për të diskutuar nevojat tuaja unike të aplikimit.

 • Foam and felt lamination in automobile and appliances manufacturing.
 • Splicing of films/paper/ oils, lamination and fastening in paper/plastic and printing industries, adhere posters and envelopes, in shoe and leather industry, for computerized embroidery, for mounting nameplates, metal/polycarbonate stickers, etc.
Product Code Xinst2109 Xinst2110 Xinst2112 Xinst2114 Xinst2115 Xinst2116
Name Tissue tape Tissue tape Tissue tape Tissue tape Tissue tape Tissue tape
Thickness (mm) 0.09 0.1 0.12 0.14 0.15 0.16
Adhesive Acrylic Acrylic Acrylic Acrylic Acrylic Acrylic
Backing Tissue Tissue Tissue Tissue Tissue Tissue
Color W/B W/B W/B W/B W/B W/B
Liner Paper Paper Paper Paper Paper Paper
Short-term temperature 120 120 120 120 120 120
Long-term temperature 75 75 75 75 75 75

Madhësia e rrotullës: 3" paper or plastic core;tape width: 2mm -1000mm; standard width: 1000mm,standard length:50M or 100M

OEM Size: Special length, thickness or combinations can be supplied per customer's request.Products can be supplied in roll, tape, sheets or shapes per customer's request. Only you provide the CAD drawing, we can die-cut any size for you.

Afati i ruajtjes: To obtain the best performance, use this product within 12 months from the date of delivery and store under normal conditions of 60 ºC to 80ºF (16 ºC to 27ºC) and 40 to 60% R.H. in the original carton.

D SRGO EMAIL N TO SH.B.A.

  email Kontaktoni
  go top